Kupno

Kupno mieszkania / domu


Podczas szukania mieszkania lub domu, przygotowując wszystkie formalności, sprawdzając stan prawny nieruchomości i czytając i weryfikując wszystkie dokumenty nie musisz być sam! Wyciągniemy pomocną dłoń, staniemy po Twojej stronie i przeprowadzimy przez cały proces bezstresowo do samego końca.

POSZUKIWANIE

Najpierw usiądziemy przy kawie i porozmawiamy o tym czego oczekujesz. Następnie zweryfikujemy oczekiwania do obecnej sytuacji na rynku. Po tym zabierzemy się za poszukiwanie nowego, wymarzonego gniazdka. Przefiltrujemy tysiące ofert i wybierzemy kilka najlepiej pasujących do Twoich potrzeb. Spodoba Ci się coś szczególnego? Wsiadamy w samochód i wspólnie jedziemy obejrzeć.

WERYFIKACJA STANU PRAWNEGO

Chcemy mieć pewność, że mieszkanie lub dom który Ci pokazujemy można rzeczywiście kupić, bez obciążeń czy też lokatora. Aby wszystko było sprawdzone jak powinno współpracujemy z notariuszem oraz prawnikiem specjalizującym się w nieruchomościach. 

WERYFIKACJA STANU TECHNICZNEGO

W razie potrzeby polecimy sprawdzonego rzeczoznawcę majątkowego, budowlanego, geodetę czy geologa – mały wydatek który może zaoszczędzić dziesiątki tysięcy złotych.

NOTARIUSZ

Przeniesienie własności musie się koniecznie odbyć w obecności notariusza. Pytanie tylko któremu zaufać? Ile sobie policzy za swoją usługę? Nie musisz się dalej zastanawiać. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi notariuszami, którzy dla naszych klientów mają przygotowane spore zniżki.

PRZEKAWANIE LOKALU

Po przeniesieniu własności u notariusza należy jeszcze odebrać mieszkanie lub dom który się zakupiło. Do tego jest niezbędny protokół zdawczo – odbiorczy. Nic się nie martw, my się tym znajdziemy. My go sporządzimy, wypełnimy o sprawdzimy czy jest wszystko w porządku. Na końcu podpowiemy gdzie i po co trzeba z nim się udać.

SĄD KSIĄG WIECZYSTYCH

Wpis własności do księgi wieczystej robi notariusz. Jednak wpisu kredytu do hipoteki już nie zawsze, a często za dodatkową opłatą. Jeżeli kupujesz mieszkanie z obciążoną hipoteką, ją też trzeba będzie wykreślić z KW. Nic się nie martw. Przyniesiemy do Ciebie wypełniony odpowiedni formularz abyś się tylko podpisał i w Twoim imieniu złożymy go w Sądzie Ksiąg Wieczystych.

 


CENA: 10 000 PLN - 25 000 PLN BRUTTO