Piękna działka i dom w Pruszkowie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 550 000 PLN , Pow. 240 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
240 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
7
Lokalizacja:
Pruszków , Fabryczna
Rok budowy:
1947
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
874092
Powierzchnia działki:
826 m2
Cena za m2:
6 458 PLN
Dom w cichej i spokojnej części Pruszkowa dla dużej rodziny, oraz ogromny potencjał inwestycyjny. 

Szukasz wystarczająco duży dom dla licznej rodziny? A może szukasz dwóch mieszkań w cenie jednego domu, z ogródkiem i garażem? Dom na Fabrycznej w Pruszkowie jest idealny dla Ciebie. 

LOKALIZACJA

Dom znajduje się na Pruszkowskim Gąsinie, otoczony niską zabudową domów jednorodzinnych. Pruszków jest największym miastem Warszawskiej aglomeracji, więc znajdziemy tu wszystko. Od szkół podstawowych i licealnych, przez apteki, sklepy osiedlowe oraz wielopowierzchniowe i dyskonty, salony urody, siłownie, po kina i parki. 
Lokalizacja jest idealna dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką, a jednocześnie mieć ciszę i spokój otoczony zielenią.
Do centrum Warszawy możemy dojechać samochodem w 25 minut poza godzinami szczytu, albo kolejką SKM i KM.

DOM

Wysoki pierwszy poziom ma duży salon, łazienkę, kuchnię oraz dwie sypialnie. Z salonu jest wyście na taras, z którego możemy zejść schodkami do ogrodu. Zarówno taras jak i ogród idealnie się nadają na rodzinne spotkania w letnie dni oraz wieczory. 
Drugi poziom również ma salon, kuchnię i łazienkę (z dwoma umywalkami), za to znajdziemy tam 3 sypialnie. Z salonu jest wyjście na mniejszy taras, z którego mamy piękny widok na ogród. 
Na oba poziomy prowadzi klatka schodowa, dzięki której pierwsze i drugie piętro mogą być osobnymi mieszkaniami.
Na poziomie -1 znajdziemy kotłownie, spiżarnię, pralnio/suszarnię oraz garaż na 2 duże samochody zaparkowane jeden za drugim. Przy wejściu do domu jest również wiata, pod którą również zmieszczą się dwa samochody. 

Dom jest porządnie ocieplony. Ogrzanie ponad 200 m2 jest tańsze, niż ocieplenie 80 m2 w Warszawie. Dom jest bardzo oszczędny i zadbany. Można się wprowadzić od razu, choć nabywca pewnie będzie chciał wnętrza odświeżyć. 

FINANSE

Poza ceną domu należy doliczyć koszty notarialne, koszty wieczysto-księgowe, oraz podatek od umów cywilnoprawnych PCC - 2%. 

Zanim spotkamy się na obejrzenie na żywo zapraszam do Wirtualnego Spaceru.

Masz dodatkowe pytania? Dzwoń śmiało. 

Nieprawidłowy adres E-mail