Biuro w kamienicy przy Placu Konstytucji

Biuro na wynajem
3 200 PLN, Pow. 52,69 m2
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 52,69 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Warszawa Śródmieście , Marszałkowska
  • Rok budowy : 1935
  • Piętro: 4 na 6
  • Numer oferty : 540131
  • Cena za m2 : 60.73 PLN

Szukasz przestrzeni biurowej dla swojej firmy z charakterem? A może lokal w kamienicy z lat '30 ubiegłego wieku po generalnym remoncie?

LOKALIZACJA

Biuro znajduje się na czwartym piętrze w kamienicy obok Teatru Polonia - w bezpośrednim sąsiedztwie z Placem Konstytucji. 
Przyjeżdżając samochodem możemy parkować na dużym parkingu na samym Placu Konstytucji, lub wzdłuż ulicy Marszałkowskiej. W okolicy są również podziemne parkingi strzeżone, które można wynająć na dłużej. 
Komunikacja miejska - mamy wszystko co możemy sobie wymarzyć. Dwa kroki od biura są zarówno tramwaje jak i autobusy. Do Metro Centrum mamy jeden przystanek, który można w 5 minut przejść spacerem. Dla osób dojeżdżających z dalszych rejonów Warszawskiej aglomeracji pomocna będzie Szybka Kolej Miejska oraz Koleje Mazowieckie zatrzymujące się na stacji Warszawa Śródmieście. 

W okolicy znajdziemy bardzo wiele restauracji i sklepów, do których można się przejść w trakcie pracy na lunch. W umówieniu się z klientem poza biurem pomogą pobliskie kawiarnie. 
Dzięki zlokalizowaniu biura na Placu Konstytucji mamy praktycznie wszystko czego potrzebują pracownicy biura. 

BIURO - LOKAL


Kamienica z 1935 roku w którym znajduje się lokal jest wyremontowane, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Na czwarte piętro wjedziemy nowoczesną windą.
Sam lokal jest po generalnym remoncie. Zostały wymienione okna, na podłogach leży parkiet dębowy, a w łazience i kuchni włoskie płytki imitujące marmur. 
W przedpokoju jest możliwość postawienia niewielkiej recepcji. 
Oba pokoje można zaaranżować w openspace, biura prywatne lub salki konferencyjne, a między nimi przesuwne drzwi chowane w ścianie, oryginalne z 1935 r. łącznie z mleczną szybą, po renowacji, reszta drzwi nowa, marki Porta. Najemca może podzielić pokoje szklanymi ściankami w zależności od potrzeb.
Na ścianach zostały zaaranżowane liczne kontakty, tak aby najemca mógł zaplanować rozkład biurek pod własne potrzeby.
W łazience będzie toaleta oraz prysznic. Niewielka kuchnia będzie posiadała wszystko co potrzeba dla sprawnego funkcjonowania biura - lodówka, zmywarka, mała płyta indukcyjna, miejsce aby usiąść i zjeść. 
W lato nie straszny będzie upał dzięki zainstalowanej klimatyzacji. 

Wszelkie zmiany i adaptacje do ustalenia między wynajmującym a najemcą.

FINANSE

Czynsz najmu - 3200 PLN miesięcznie
Czynsz administracyjny - ok. 900 PLN miesięcznie (może się zmienić w zależności administracji i zużycia) 
Energia elektryczna - wg. zużycia
Dopłaty/zwroty za wodę - wg. zużycia
Depozyt (kaucja) - 8000 PLN
Internet i TV - we własnym zakresie

Długość najmu - minimum 12 miesięcy. 

W razie dodatkowych pytań zapraszam.