O firmie

Warszawski Agent Nieruchomości

Nazywam się Tomasz Obarski, mam 36 lata, ukończyłem Finanse i Bankowość na Akademii Finansów w Warszawie.

Przez ponad 10 lat pracowałem w finansach, w tym 8 lat w bankowości korporacyjnej jako Specjalista od Rynków Finansowych w Departamencie Skarbu.
Ponad 4 lata temu zainteresowałem się rynkiem nieruchomości. Nie chciałem jednak ponownie wpaść w otchłanie korporacji, przerzucając dane z jednej tabelki do drugiej. Pragnąłem pracy z ludźmi, czegoś bardziej osobowego. Co jest bardziej osobowe od czyjegoś miejsca zamieszkania? 

Rozpocząłem pracę jako pośrednik w obrocie nieruchomościami w jednym z większych biur i z miejsca pokochałem ten zawód. Jednak moja wizja tej profesji bardzo odbiegała od wizji biura z którym współpracowałem, jak i z większością innych na rynku. Zimne telefony do ogłoszeniodawców, bezwartościowe umowy standardowe, praca na ilość nie na jakość, pośredniczenie zamiast reprezentowania… Osobiście chciałem robić to nie tyle lepiej, co przede wszystkim inaczej.
Tak właśnie powstał Warszawski Agent Nieruchomości. Agent, nie pośrednik – drogi kliencie, bez względu na to czy jesteś sprzedającym, kupującym, wynajmującym czy najemcą – będę Cię reprezentować, nie pośredniczyć.

„Mądrzy współpracują, reszta konkuruje” – ta myśl przyświecała mi od początku działalności. Dlatego jestem członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz MLS. Do tego wysoka etyka zawodowa wspierana przez Polską Federację Rynku Nieruchomości, nacisk na jakość ofert – zdjęcia, filmy, drony, homestaging, prezentacje, dni otwarte i wiele, wiele więcej sprawia że moi klienci czują się bezpiecznie i profesjonalnie obsłużeni.
To ja. Warszawski Agent Nieruchomości Tomasz Obarski. Numer licencji zawodowej: 25005