Z KIM WSPÓŁPRACUJĘ

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników  w Obrocie Nieruchomościami

 wspon.org.pl


 

MLS

 mls.org.pl


 

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

 PFRN


 
Doradca Kredytowy

Cezary Szczakowski


Jestem ekspertem kredytowym. Od 16 lat specjalizuję się w procesie udzielania kredytów hipotecznych.
Współpracuję ze wszystkimi bankami udzielającymi kredytów w Polsce.
Moim atutem jest możliwość wyboru aktualnie najlepszej oferty na rynku kredytów mieszkaniowych, gdyż nie jestem związany ofertą tylko jednego banku.
Dodatkowo klient otrzymuje moje usługi za darmo, gdyż to banki ponoszą koszty mojego wynagrodzenia, jako odrębnego kanału dystrybucji ich produktu.
Dla klienta nie ma oczywiście znaczenia, czy złoży wniosek o kredyt hipoteczny z moją pomocą czy kanałem oddziałowym.
Koszty są zawsze takie same.
Korzystając z mojej fachowej pomocy, klient otrzymuje już na pierwszym spotkaniu pełne podsumowanie aktualnych ofert wszystkich banków i listę dokumentów do skompletowania w celu złożenia wniosku kredytowego. Następna wizyta klienta jest już w banku w celu podpisania wybranej przez siebie oferty. Ja zajmuję się skompletowaniem i wysłaniem wniosku do banku. Klient nie musi chodzić do banku i donosić dokumentów, może zająć się swoją pracą.
Jestem absolwentem wydziału prawa na Uniwersytecie Łódzkim i aplikantem notarialnym. Z racji mojego zawodu, który wymaga dokładności i zwracania szczególnej uwagi na błędy, moje wnioski kredytowe są zawsze sporządzane z największą starannością, co przekłada się na szybki proces udzielania kredytu.

 


 

Doradca Ubezpieczeniowy - Życie

 


 

Doradca Ubezpieczeniowy - Majątek i Komunikacja