Sprzedaż

Sprzedaż mieszkania / domu


Współpracując z nami przy sprzedaży nieruchomości pomożemy Ci w formalnościach, a po załatwieniu wszystkiego będziesz czekać na oferty kupna – całą resztą my się zajmiemy.

OPIS

Wyczerpujący opis sprzedawanej nieruchomości jest niezwykle ważny. Zawieramy w nim najważniejsze informacje, nie tylko o samym mieszkaniu czy domie, ale również o okolicy. Połączenia komunikacji miejskiej (lub podmiejskiej), pobliskie sklepy, usługi, szkoły – to jest coś, co potencjalny kupiec chce wiedzieć. Obszerny opis działa również na emocje i wyobraźnie, co bardzo uwiarygadnia ofertę i pomaga w sprzedaży.

RZUT MIESZKANIA/DOMU

Plan nieruchomości jest wręcz obowiązkowy. Podstawowe informacje o metrażu i ilości pokoi są najczęściej niewystarczające. Kupujący powinien znać rozkład zanim obejrzy mieszkanie lub dom na żywo. Kupujący szukając mieszkania mają w głowie pewną wizję swojego przyszłego gniazdka – pomagamy im wyobrazić siebie w sprzedawanej nieruchomości między innym tak:

ZDJĘCIA

Im lepsze zdjęcia, tym więcej zapytań i wyświetleń oferty - to jest fakt. Wyobraźmy sobie, że mieszkanie które sprzedajemy jest produktem, a zdjęcia są jego opakowaniem. Nie jest tajemnicą, że ładne opakowanie zdecydowanie bardziej przyciąga uwagę i jest chętniej kopiowane, niż ten sam produkt w nieatrakcyjnym opakowaniu, a nawet tańszy.

FILM

Zdjęcia dają pierwsze wrażenie, film promocyjny zatem może jeszcze bardziej zachęcić do kontaktu. Film jest połączeniem dobrego opisu z super zdjęciami podanym w nowoczesnej formie skierowanej do największej grupy wiekowej kupującej obecnie nieruchomości, czyli 25+

WIRTUALNY SPACER

W większości biur nieruchomości jest to usługa dodatkowa, u nas to standard. Wirtualny spacer ułatwia sprzedaż nie tylko kiedy sprzedawane mieszkanie lub dom jest zamieszkane, albo kupujący mieszkania za granicą. Większość potencjalnych kupujących już na podstawie wirtualnego spaceru mogą określić, czy nieruchomość im się podoba. Zaoszczędza to bardzo dużo czasu, które agent nieruchomości może przeznaczyć na inne działania marketingowe.

ZDJĘCIA I FILM Z DRONA

Potencjalny kupiec może zobaczyć dom i okolicę z lotu ptaka. Potrzeby są różne, jedni bardziej zwracają uwagę na stan budynku, inni na odległość od ruchliwej dragi, a jeszcze inni na zieleń lub dostępność usług. Zdjęcia i film z drona bardzo ułatwi we wstępnej decyzji o zakupie.

DNI OTWARTE

Zatrudniając nas tak naprawdę zatrudniasz ponad 1500 agentów nieruchomości z całej Warszawy, ponieważ współpracujemy w MLS (system do wymiany ofert na wyłączność). Dlatego też organizacja Dnia Otwartego, na który zapraszamy zarówno potencjalnych kupców, jak i innych agentów nieruchomości może okazać się strzałem w dziesiątkę.


CENA: 5% - 7% BRUTTO od ceny nieruchomości